Знайомий ветеринар порекомендував додавати у воду, яку п’є собака, яблучний оцет

Ви хочете проявити максимум турботи про свого собаку? Тоді перевірте, скільки п’є собака води. Вона має пити близько 25 мл на 1 кг маси тіла. Це означає, що собака вагою 20 кг повинна випивати близько половини літра води на добу.

Якщо ви хочете перевірити, не зневоднена ваша собака, просто потягніть шкіру на потилиці. Якщо немає проблем, то вона відразу ж повернеться до вихідного положення.

Яблучний оцет

Додайте оцет у воду собаки. Головне – дотримуйтесь пропорції. На 6 кг ваги собаки потрібно налити одну чайну ложку яблучного оцту. Якщо пес важить 18 кг, то потрібно використовувати 3 ст. ложки. Цього буде достатньо.

Не варто збільшувати пропорції, так як це може бути небезпечним для вашого тварини.

Переваги оцту

Яблучний оцет благотворно впливає на організм собаки. Він володіє антибактеріальними, протигрибковими і антисептичними властивостями. Оцет пригнічує ріст бактерій і грибків в організмі. Допомагає зміцнити імунітет і захищає від хвороб. Відновлює кислотно-лужний баланс організму. Яблучний оцет полегшує травлення і покращує зовнішній вигляд вовни. Він також допомагає боротися з паразитами.

У моєї собаки в силу віку потьмяніла шерсть. І завдяки яблучного оцту вона знову стала блищати. Тому раджу вам прислухатися до цієї поради.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *