Знайомий навчив, як видалити подряпини з телефону за пару секунд

Майже всі телефони і планшети втрачають яскравість екрану після тривалого використання. Часто на екрані з’являються подряпини і помутніння, які неможливо видалити просто так.

Пропонуємо вам ознайомитися з основними способами очищення і відновлення блиску екрану.

Зубна паста

Перший інструмент для очищення плям і подряпин на екрані можна знайти у ванній кімнаті. Ви можете видалити сліди бруду за допомогою простої зубної пасти.

Нанесіть товстий шар пасти на ватний тампон або ганчірку. Потім обережно, не натискаючи на екран, нанесіть пасту на пошкоджену область екрану. Через деякий час змочіть пасту ватним тампоном.

Харчова сода

Сода, яку ми зазвичай використовуємо в приготуванні різних страв – відмінний спосіб усунути забруднення і відколи.

“Будинок воскових фігур”: як Періс Хілтон допомогла хоррору зібрати касу
«Бережіть рідних!»: таксист розповів дівчині історію зі свого життя
У понеділок, 15 червня розпочнеться Петрів піст: на що звернути увагу віруючим

Ви повинні отримати густу масу з соди і води. Покладіть ватний тампон на пошкоджену ділянку екрану, протріть його круговими рухами, потім видаліть соду злегка вологою ганчіркою.

Дитяча присипка

Порошок для догляду за дитиною також відмінно витирає плями з екрану. Як і у випадку з содою, вам необхідно отримати густу масу і очистити екран тим же способом.

Рослинна олія

Масло може зробити екран неймовірно блискучим, а разом з тим видалити з нього всі плями і подряпини. Для очищення екрану потрібна всього одна маленька крапля олії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *