Зміна іміджу: Лариса Гузєєва стала блондинкою заради нового проекту

У цю суботу на «Першому каналі» очікується вихід нової програми під назвою «Жива життя», кермо влади над якою були передані відомої кіноактрисі і головному експерту відомого телешоу «Давай одружимося!», Ларисі Гузеевой. Цей проект вимагав від неї максимального преображення, і вона скористалася цією можливістю. Імідж Лариси Гузеевой змінився кардинально – вона стала блондинкою (без допомоги перуки, як могли б подумати деякі).

“Тобі, серденько, все до лиця!”

Гузєєва вважає, що зміна кольору волосся – прекрасний спосіб підняти собі настрій. Адже весняна хандра поки не думає відступати, а серця вже вимагають змін.

Отже, про що ж буде «Жива життя?» Кожен новий випуск цієї передачі буде наповнений ідеями новоспеченої блондинки Лариси Гузеевой з приводу того, що приготувати з продуктів, які можна виявити в холодильнику. Смачна і бюджетна їжа – це можливо!

Шанувальники Лариси Гузеевой підтримали зміну іміджу і написали їй безліч позитивних коментарів, запевняючи, що їй будь-який колір до лиця. Деякі зазначили, що світле волосся освіжають обличчя, роблять його молодший і виразніше.

Не пропустіть нову передачу з Ларисою Гузеевой та оцініть її зовнішність. До речі, “Жива життя” буде йти один раз на тиждень по суботах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *