Злодії вдерлися в магазин, потягли весь лук, але залишили гроші недоторканими

Несподівано пограбування сталося нещодавно в Індії, де злодіїв зовсім не зацікавили гроші. Злодії залишили недоторканим і, увірвавшись в магазин, лише тільки забрали весь цибулю, чим здивували не тільки господаря магазина, але і поліцію. До речі, і таке злодійство сильно підірвало фінансове становище продавця.

Цибулеве пограбування

Після того, як ціни на цибулю зросли досить швидко і досягли позначки в сто рупій за кілограм, було вчинено зухвалий і незвичайне пограбування в Сутахате. У невеликому магазині їх зацікавили не грошові купюри, а три мішки цибулі, які вони схопили і швидко зникли.

Коли ж господар торгової точки відкрив вранці у вівторок свій магазин, то побачив, що всі речі в ньому розкидані, а ось касовий апарат, де зберігалися гроші, не чіпатимуть.

Господар магазину припустив, що ці злодії, найімовірніше, проникли всередину у понеділок увечері вже після закриття магазину. Акшай Дас сам закривав в той день магазин, і все було в порядку. Власник приміщення був у замішанні і відразу ж вирішив підрахувати збитки, які завдали йому невідомі. З’ясувалося, що всі, крім цибулі, було цілим, а ось вкраденого лука вийшло на 50 000 рупій. Варто зауважити, що банда злодіїв прихопила ще й трохи часнику з імбиром.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *