Жителі не розуміли, що хлопці роблять на звалищі, поки не побачили їх роботу

Населення планети має якомога швидше усвідомити всю небезпеку шкоди, яка завдається людиною навколишнього середовища. Марно просто говорити про необхідність змін і не робити нічого для того, щоб змінити ситуацію. Нам потрібна чиста природа, тому що вона може жити без нас, але ми не можемо жити без неї.

Парк замість сміття

Велика кількість відходів у морях і на звалищах показує, наскільки хворий наш світ. Але є місця і люди, які вже почали перетворення в бік зцілення. Наприклад, Швеція потребує імпорту відходів з інших країн для виробництва електроенергії.

У Morro do Vidigal, в Ріо-де-Жанейро, двоє друзів почали відновлювати сміттєзвалище, і сьогодні вона повністю відрізняється від того, що було раніше.

Поступово місцеві жителі теж зацікавилися проектом, і тепер беруть у ньому участь. Те, що раніше було сміттєзвалищем, тепер стало прекрасним екологічним парком.

Понад 16 тонн сміття, накопиченого за 25 років, було вивезено. Більша його частина була перероблена або використана для будівництва парку. На 8500 квадратних метрах розташувалися сади і місця для розваг.

Тепер це дивовижне місце стало відоме у всьому світі. Воно служить прикладом того, як потрібно ставитися до природи. Парк уже отримав кілька міжнародних нагород!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *