Жаба сиділа в калюжі, але вела вона себе не як царівна (відео)

У багатьох дітей однією з улюблених казок є “Царівна-жаба”, в якій прекрасний принц потрапляє стрілою, а потім цілує жабу, а та прямо у нього на очах перетворюється на красиву дівчину. Ось тільки це казка, яка, як відомо брехня, з чим зіткнувся один хлопець, який вирішив зіграти роль принца.

Зовсім не казкова зустріч з жабою

Героєм нашої історії є Вальтер Карабайал – батько двох дітей з Буенос-Айреса, який одного разу зі своїми друзями вирішив погуляти в околицях рідного міста. Він веселився з друзями, відпочивав біля води і раптово побачив жабу, яка сиділа навпроти нього.

Після цього Вальтер взяв камеру і став підходити до жабі все ближче і ближче, щоб зняти її в найменших подробицях, а може, й поцілувати. Та не тут-то було! Варто було йому наблизитися до земноводному, як жаба тут же стала виявляти до неї небувалу агресію. Вона зчинила такий крик, що його б злякався будь-яка людина.

Але Вальтер був упертий і продовжував наближатися до жабі, яка все так же пятилась від нього і без перерви кричала, моторошно відкриваючи свій рот. Так що довелося чоловікові забиратися подалі від жаби, бо він зрозумів, що це земноводне навіть близько не схоже на принцесу, а казки, як завжди, виявилися суцільним обманом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *