Жінка зробила сходи, яка змінює колір, менш ніж за 100 $: тепер її будинок схожий на нічний клуб

Жінка своїми руками створила будинку сходи, як з нічного клубу, прикрасивши її блискучою тканиною. Марія Луїза сказала, що ніколи не любила свою драбину з бежевим килимом і білою обробкою. Вона була така звичайна, в ній не було шарму і гламуру. Зате тепер їй є чим похвалитися.

Своїми руками

Жінка сказала, що їй так набридла проста сходи, що вона вирішила доповнити її “гламурним макіяжем”. Вона придумала, як додати їй блиску, купивши рулон сірої тканини на eBay. Потім вона купила на розпродажі кілька метрів светодитодных трубок і прикріпила їх з боків сходи.

Результати роботи

Вона поділилася фотографіями своєї роботи, показавши, що вся трансформація обійшлася їй менш ніж у 6 тисяч рублів. Вона купила світлодіодних світильників різних кольорів, щоб їх можна було змінювати, і закріпила липкою стрічкою вздовж сходів. Крім того, жінка додала трохи блискучої тканини, щоб декорувати простір.

Розкриваючи, як вона змінила зовнішній вигляд, вона додала: «Я хвилювалася, що зіпсую весь проект, бо ніколи не робила нічого подібного раніше. Але тканина легко було різати, а потім просто приклеїти і покласти блискучий шар зверху. Найскладніше – це вимірювання, так як, якщо у вас немає ідеальних результатів, тканина буде трохи пузиритися посередині. Це досить дешево, ймовірно, дешевше, ніж килим».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *