Жінка з Флориди народила 2 пари близнюків в одному році, тепер у неї 4 сина 2019 року народження

Уявіть себе в ролі тата чи мами двох пар близнюків, народжених в 1 рік. При цьому 2 дітей народилися на початку року, а 2 інших наприкінці. Таке уявити досить важко, навіть трохи страшно. І багато хто скаже, що так не буває – насправді все можливо, і навіть таке диво! У минулому, 2019 році, стався саме такий випадок у Флориді (США).

Олександрія Волистен – щаслива мама 2 пар близнюків одноліток

Щаслива мати сама ще в шоці, втім, як і лікарі. Вони кажуть, що в Олександрії було більше шансів виграти в лотерею, ніж народити 4 хлопчиків і за 2 рази в 1 рік. Вона впевнена, що виграла справжню подвійну лотерею у природи.

У жінки є ще старша дочка. Їй вже 3 роки, і як розповідає мати, дочка допомагала їй підготуватися до пологів, як до січневих, так і до грудневих. Тепер у дівчинки є цілих 4 захисника у вигляді рідних братів.

Коли жінка народила в минулому році в січні 2 хлопчиків, нічого не віщувало, що подібне станеться в грудні того ж року. Друга пара народилася в грудні, і тепер всі брати однолітки.

Як розповідає Олександрія, у її бабусі загинули 2 пари близнюків, і її народження хлопчиків є знаком згори або цією посилкою від прабатьків. Олександрія дякує саме бабусю, так як вважає, що це саме вона послала їй таке благословення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *