Жінка взяла піддон, посадила в нього квіти і поставила вертикально: фото результату роботи

Якщо у вашому саду недостатньо місця для того, щоб висадити хоч які-небудь квіти, ця ідея стане відмінним рішенням проблеми. Вертикальний піддон з квітами не лише зекономило б місце, але і прикрасив би будь-який, навіть зовсім похмурий простір.

“Жива” стіна

Мешканка Нью-Йорка на ім’я Аманда самостійно зробила “живу стіну. Для цього вона використовувала будівельний піддон, геотекстиль (ландшафтну тканина), 2 мішка керамічної суміші, степлер і скоби для будівництва.

Дівчина обшила піддон ландшафтної тканиною практично зі всіх сторін і між поперечинами за допомогою степлера, потім заповнила отримані канавки земляною сумішшю і посадила квіти, добре утрамбуйте при цьому грунт.

Для посадки вона вибирала не особливо високі сорти, щоб листя не тягнули їх вниз і не змушували вивалюватися з вертикальною клумби.

Так, можна садити в подібні піддони кактуси, фіалки, петунії, настурцію, бегонію і багато інші декоративні рослини.

Перш ніж притуляти піддон з квітами до стіни, жінка почекала кілька днів, щоб зелені красені хоч трохи прижилися і вкоренилися.

Результат перевершив всі очікування. Похмура стіна, яка робила сірим весь двір, відразу змінилася і пожвавилася, засяяла свіжими весняно-літніми фарбами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *