Жінка взяла кілька дощок і взялася за роботу: вийшов стіл мрії

Коли потрібно з творчою думкою підійти до оформлення інтер’єру, буває складно обмежитися типовими і шаблонними рішеннями з готових пропозицій на ринку. З цією проблемою зіткнулася і Саманта Тернер з Бредфорда, Великобританія. Жінка хотіла придбати обідній стіл для свого будинку, але в місцевих магазинах жодна модель її не влаштувала. Тому вона вирішила сама зробити бажану меблі з будівельних дощок.

Солідний бюджетний варіант

Тернер воліла використовувати дубовий пиломатеріал в якості основи для стільниці. Вона ретельно підготувала куплені дошки, після чого взялася за конструювання столу.

Весь робочий процес проходив у кілька етапів, серед яких було шліфування, полірування і покриття лаком. Далі слідували етапи складання і конструювання, з чим теж Саманта відмінно впоралася.

Сама по собі конструкція такого столу досить проста, але зовнішній вигляд вражає. Вся справа в вміло підібраному лаку і високій якості заготовок деревного матеріалу.

Такий предмет інтер’єру відмінно впишеться і в будинок традиційного стилю, і в сучасну їдальню. Але попередньо буде не зайвим оцінити, наскільки конструкція буде гармоніювати з наявними предметами меблів, що і зробила Тернер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *