Жінка виявила, що її чоловік не є агентом ЦРУ, а у нього на боці є ще 3 дружини і 13 дітей

Любов сліпа. Любов зла. Ці два давніх як світ вираження як не можна краще характеризують цю історію.

Наша головна героїня – Марія – була впевнена, що зустріла кохання всього життя. Зі своїм майбутнім чоловіком вони познайомилися в Інтернеті, і досить швидко віртуальний роман привів до самого справжнього шлюбу.

Агент 007

Правда, чоловік з Джордана був не зовсім звичайний. Він виявився агентом ЦРУ! За кілька місяців мої не бачили один одного – чоловік виконував небезпечні завдання в різних частинах світу. Однак, пані, визнайте: багато хто з нас хотіли б мати своїм чоловіком самого справжнього суперагента.

Чого не зробиш заради кохання

Ось і Мері намагалася не скаржитися. Поки одного разу чоловік не попросив у другої половини 250 000 доларів. Йому погрожували злочинці. Продавши все майно, Мері зібрала потрібну суму для порятунку коханого.

Неприємності на цьому не закінчилися. Поліція заарештувала Джордана за багатоженство. Дружині він пояснив, що друга дружина – це просто прикриття. І вона повірила.

Дружина під прикриттям

Важко сказати, скільки ще років жінка жила б у невіданні, якби дружина “під прикриттям” не прийшла прямо до Мері і не розповіла їй, що вони з “шпигуном” перебувають у шлюбі понад 16 років і мають 5 дітей. Після цього наша героїня подала на розлучення.

А агент ЦРУ отримав звинувачення в багатоженстві, шахрайстві і потрапив за грати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *