Жінка виростила двох осиротілих левенят, пізніше їх довелося віддати в зоопарк. Пройшли роки, і вони нарешті зустрілися

Багато піклуються про кошенят, щенят, пташок. А ось Мікаела Зиманова коли-то подбала про левенят. Вона забрала їх з цирку, де знаходилася їх мати. Левиця відкинула своїх дитинчат, і тоді Мікаела відвезла тварин в Центр порятунку великих кішок у Словаччині. Там вона доглядала за ними і практично замінила крихтах мати.

Зворушлива зустріч

Так сталося, що через деякий час Мікаела не могла відвідувати своїх підопічних. А через сім років жінка прийшла провідати вже дорослих львів у центрі порятунку.

Незважаючи на те що минуло чимало часу, Малкия і Адель (так звуть вихованців Мікаели), коли побачили свою рятівницю, кинулися до неї і стали обнімати і облизувати. Безсумнівно, вони одразу впізнали її.

Коли дивишся на фото, де зображені щасливі хвилини зустрічі, важко повірити, що це хижаки, здатні запросто загризти людину. Коли вони зустрілися зі своєю другою мамою, то вели себе як найласкавіші домашні вихованці. І за виразом обличчя Мікаели видно, що вона теж дуже щаслива.

Незвичайна доля

Сьогодні Малкия і Адель як і раніше живуть в рятувальному центрі Big Cats в Словаччині (щось на зразок зоопарку), адже у них немає навичок, необхідних для виживання в дикій природі.

Може бути, Мікаела стане зустрічатися зі своїми вихованцями частіше, адже таку любов мало кому вдається знайти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *