Жінка відрощувала волосся 30 років. Коли вона підстриглася, навіть мама не відразу її впізнала

Дівчина відрощувала волосся протягом 30 років. Коли вона нарешті зважилася на зміну іміджу, навіть її власна мати не впізнала її! Ймовірно, кожна жінка пройшла той етап у своєму житті, коли вона хотіла мати довге волосся і якийсь час вирішила не підстригати їх.

Довжина має значення

Місті не робила цього протягом 30 років! Після стількох років без перукарні вона вирішила щось змінити у своїй зовнішності. Крім того, нестрижені волосся були сивими.

Час змін

Місті звернулася до стиліста Рейчел Рей, щоб піддатися надзвичайною метаморфозі – вона хотіла змінити не тільки зачіску, але й стиль одягу.

Жінка попрощалася з довгим волоссям, сорочками і джинсами назавжди. В інтерв’ю, яке проводиться безпосередньо перед програмою, вона зізналася, що хотіла б виглядати молодше і свіже, навчитися підкреслювати свої сильні сторони і носити жіночий одяг.

Рецепт романтичного кексу: шоколадне тісто з прихованими червоними сердечками
Унікальний рецепт торта з шоколадом без випічки і охолодження
Виявляється, комарі не водяться в цій китайській селі незважаючи на вологість

Рідна мати не впізнає

Коли Місті вийшла від стиліста, її мати не могла повірити, що це її дочка. Вона була схожа на абсолютно іншої людини. Самовпевненість і жіночність виходили від неї.

Кардинальна зміна почалося зі стрижки волосся. Мама в інтерв’ю сказала, що Місті завжди була гарною дівчинкою.

У неї також прекрасна душа, яка тепер видно зовні. Не можна заперечувати, що зміна зовнішнього вигляду пішло жінці на користь. Чи Не правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *