Жінка скупила весь взуттєвий магазин, щоб віддати 204 пари жертвам повені

Доброта – це якість людської душі, саме вона врятує світ. В голод люди ділилися шматком хліба. В даний час багато надають допомогу, здаючи кров постраждалим під час стихійного лиха. Не залишилася в стороні від жертв повені в Небрасці молода жінка Адді Тріттіі.

Взуття постраждалим

Дізнавшись про трагедію, випускниця коледжу Адді Тріттіі вирішувала, як вона може допомогти жертвам повені, людям, у яких, можливо, не залишилося нічого з того, що вони мали. Їй попалася на очі інформація про те, що взуттєва компанія Payless оголосила про припинення своєї діяльності у лютому та ліквідації своїх запасів у всіх 2100 магазинах. Адді відправилася в магазин Payless Shoe Store в Хейсе, штат Канзас, і змогла викупити 204 пари взуття.

Це були 162 пари дитячого взуття, 44 пари жіночого і 2 пари чоловічий. Якщо б ця взуття продавалася в роздріб, їх вартість була б 6000 доларів. Дівчина протягом двох годин вела переговори з керівництвом магазину про продаж їй оптом всієї взуття, яку вона вирішила пожертвувати людям, постраждалим. Їй вдалося придбати все взуття за 100 доларів.

Адді просто сяяла від щастя, що їй вдалося це зробити, що їй пішли назустріч представники взуттєвої компанії. Вона сказала, що сподівається, що своїм вчинком надихне інших людей допомагати людям у критичних ситуаціях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *