Жінка шукала модель для макіяжу, і тут під руку попався чоловік: результат на фото

Нещодавно в Мережу потрапили фотографії, які розлетілися по інтернету зі швидкістю світла. Це не нові фото знаменитостей і навіть не милі котики. На фото зображена мила дівчина в хіджабі, але вирусность фото визначило те, що насправді це не дівчина.

Історія моделі на фото

Почалося все з того, що Анісу Новианти, мешканка острова Ява, вирішила стати візажистом. Грошей на навчання мистецтву макіяжу в спеціалізованих центрах не було, тож дівчина навчалася секретів грамотного і красивого візажу за допомогою інтернет-уроків на “Ютубі”. Потім Анісові було необхідно знайти моделей, щоб відпрацювати на них отримані знання. Однак виявилося, що бажаючих стати моделлю для макіяжу немає серед знайомих дівчини. Платити професійним моделям Анісу не захотіла, а запрошувати в будинок незнайомих людей було страшно.

Тоді на допомогу прийшов чоловік дівчини, Абдул Рокман. Він сказав, що якщо дружині так потрібна модель, то вона може попрактикуватися на ньому, поки він буде дивитися футбольний матч по телевізору.

Результат перевершив всі очікування дівчини: вона змогла не тільки за допомогою косметики перетворити чоловіче обличчя в жіноче, але і знайшла популярність в Мережі. Фотографії її нафарбованого чоловіка розмістили великі б’юті-блоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *