Жінка-пожежник мало приділяла уваги своїй зовнішності. Стилісти дали їй шанс відчути себе красунею

56-річна Наталі – мати-одиначка, яка виховує трьох дітей. Вона працює пожежником протягом двадцяти семи років. На превеликий жаль для своїх близьких, у Наталі не було серйозних відносин протягом двадцяти років. Насправді вона навіть не сходила ні на одне побачення за десять років!

Закінчення материнських обов’язків

Двоє з дітей Наталі виросли і поїхали, і Наталі вже оплатила навчання в коледжі своєї молодшої дочки. Таким чином, материнство підходить до кінця, і жінка, нарешті, готова піти на побачення і завести романтичні відносини з чоловіком. З цим згодні і її дочки.

Тим не менш Наталі визнає, що вона досить неосвічена, коли справа доходить до покупки одягу та вибору зачіски. Ідея вибору модного гардеробу здавалася надто складною для працьовитого пожежного. Жінка мало приділяла часу своїй зовнішності і не використовувала макіяж. У цьому їй погодилися допомогти стилісти. Вони дали шанс жінці відчути себе красунею.

Торт “Зоряна ніч” для фанатів Ван Гога: покроковий рецепт з фото
21 рік тому Софі Марсо зіграла дівчину Бонда у фільмі “І цілого світу мало”
З риби, птиці та картоплі теж може вийти екзотика: як я видаляю свою сім’ю

Перетворення Наталі

Трансформація Наталі буквально довела її до сліз. І це говорить про багато що. «Це перший макіяж, який змусив мене плакати!» – так вона сказала аудиторії, коли відвідала місцевий шоу.

Вона була не єдиною в сльозах. Молодша дочка Наталі, якому не терпілося побачити свою маму, ледве змогла дізнатися її!

Подивіться на дивовижне перетворення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *