Жінка показала свого кота. Люди вважають його страшним, а вона – милим: фото

Існує на світі кішки, і вони чудові. Деякі навіть вважають, що ці звірі значно краще людей. Але навіть в середовищі любителів кішок є і такі, які не ставляться однаково до всіх видів і типів цих хижаків. Хтось не любить породистих, тому що вони дуже примхливі і шкідливі, інші на дух не переносять «двортер’єрів».

Але є одна порода, яка вербує собі прихильників чи противників в перші миті, – це сфінкс. У цих кішок замість вовни зайва шкіра, але це не найголовніше. Важливіше інше: вони дуже страшні на вигляд, якщо не дивитися на них з любов’ю.

Живе кіт Джердан десь у Великобританії

Так, і він ще страшніше звичайного сфінкса, тому що від кінчиків вух до кінчиків лап його тіло вкрите зморшками. Але його господиня стверджує, що він дуже добрий і дуже милий і взагалі зовсім не страшний – симпатяжка, одним словом.

В іншому Джердан – звичайний кіт, який вимагає дуже багато турботи. Ну, це відома історія для всіх любителів породистих котів. Головним достоїнством безпородних тварин вважається залізобетонний імунітет. Іншими словами, якщо будете наступного разу вибирати кота, ви знаєте, кого взяти, чи не так?

Джердан – чудовий звір, який радує господарів і жахає багатьох користувачів Мережі. Більшість людей, знайомих з історією і здатних оцінити фото, не знаходять його красивим. А шкода.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *