Жінка побачила незнайомця на ганку будинку. Він узяв лопату почав чистити сніг

Лі Енн, жінка, яка проживає в штаті Небраска, дивилася матеріали камер спостереження за її будинком. Коли вона побачила, як незнайомий їй чоловік прибирає сніг з ганку її будинку, жінка була в захваті. Пропоную і вам подивитися на цей незвичайний, але дуже приємний жест чоловіка, що працює в доставці.

Безкорисливий жест

На відео ви можете побачити людину, що наближається до ганку Лі Енн, з гилкою для очищення снігу. Зовсім не зволікаючи і не вимагаючи якоїсь компенсації, чоловік прибрав сніг з ганку незнайомого будинку після сильного снігопаду.

Найприємніше те, що це не друг або член родини Лі Енн, а працівник служби доставки посилок FedEx, відповідальний за цей район. Бачачи ганок Лі Енн, вкрите снігом, незнайомець вирішив допомогти.

Мабуть, чоловік дізнався, що чоловік Лі Енн помер кілька місяців тому від тривалої хвороби, залишивши її з 3 дітьми. Він хотів простягнути руку допомоги і зробити ганок більш безпечним, особливо для дітей.

Лі Енн була глибоко зворушена жестом постачальник і поділилася відео у соціальних мережах. Дуже приємно усвідомлювати, що залишилися такі добрі, безкорисливі люди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *