Жінка не могла зрозуміти, чому її пес такий розпещений, поки не побачила, як донька укладає його спати (відео)

Пейдж Джоллі Бумгарнер ніяк не могла зрозуміти, чому їхній пес (боксер) такий розпещений. Вона почала тихенько спостерігати, як він себе веде. І ось вона записала, як її чотирирічна дочка Марлі, укладаючи собаку спати, співала цуценяті християнський гімн як колискову. Ця маленька дівчинка змусила Пейдж відчувати почуття гордості і захоплення. Адже Марлі так ніжно заколисувала собачку!

Майже як мама!

Мама – Пейдж Джоллі Бумгарнер – поділилася знятим одного разу відео на своїй сторінці у “Фейсбуці”, де воно за мить набрала 30 мільйонів переглядів.

Це не дивно, все досить легко зрозуміти, чому так сталося. Напис, зроблений до цього відео, свідчила: «Ось чому ця собака так розпещені».

У коментарі вона продовжила свою думку, кажучи: «Хоча я так вдячна за такі добрі повідомлення, правда в тому, що я терплю невдачу кожен день. Я можу підвести Господа, і я можу підвести Марлі».

Я не відчуваю себе цілком гідною всіх цих добрих і дуже приємних коментарів. Але я знаю і розумію, що я добре виховую Марлі, що я навчила її любити всіх так само, як любить нас усіх Ісус. Колискова собаці цьому підтвердження.

Я сподіваюся, що вона продовжить показувати любов Ісуса все життя.

Ще раз спасибі всім за ваші прекрасні повідомлення та коментарі!»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *