Жінка написала на листку сліпого одну фразу, і перехожі почали давати гроші

Як часто ми проходимо повз знедолених людей, не помічаючи їх болю, ігноруючи їх благання! А все тому, що навколо нас дуже багато шаблонів. Ці звичні таблички, з якими сидять “жебраки” (слово-то це якийсь шаблонне, таке грубе і обивательська), вже не зупиняють, не змушують замислитися і перейнятися.

Одна чарівна фраза, яка змінила все

Ця людина завжди сидів на одному і той ж місці. І постійно поруч з ним стояла вже неабияк пошарпана картонка з набридлими всім словами: “Я сліпий. У мене немає дому і роботи. Допоможи, будь ласка, хто чим може!”

Люди поспішали. Вони поспішали по своїх справах, і їм не було діла до чужого горя. Хіба вони винні в тому, що чоловік осліп, втратив все на світі і зараз сидить, чекаючи кинутої в його картуз монетки?

Лише одна жінка зупинилася за останню годину. Вона ПЕРЕЙНЯЛАСЯ. І відчула його біду. І вирішила допомогти.

Взявши картонку в руки, жінка перевернула її тильною стороною і написала на неї фломастером, який опинився у неї в сумці, одну лише фразу. І знову поставила картонку на колишнє місце.

Після цього мало хто зміг пройти мимо, не зробивши для сліпого хоча б маленького подаяння. А просто на аркуші картону тепер було написано: “Дивіться, який сьогодні чудовий день! Тільки я його не бачу…”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *