Жінка купила крихітний будинок на колесах і показала, як він виглядає зсередини

На перший погляд, будинок, який стане предметом цього опису, не має нічого вражаючого. Хоча мініатюрне будова дуже вражаюче за кольором, абсолютно не можна здогадатися, що робиться всередині. Відразу виникає думка, що, ймовірно, всередині не так багато місця. Неправильно!

Історія покупки

В цьому будинку живе Ніки Джо Девіс. Будинок на колесах можна перевозити куди завгодно, і коштує воно щонайменше 60 000 євро; всередині ви можете знайти все, що може запропонувати вам звичайний будинок кімнату, кухню, ванну кімнату.

Ніки каже, що вона в захваті від цього будинку, і особливо від можливості подорожувати, зупиняючись там, де вона хоче, посеред природи. Жінка підбирає ідеальне місце для проживання на деякий час.

Затишне місце

Після року життя в цьому маленькому будинку Ніки закінчила оформляти по своєму смаку весь інтер’єр. Тепер зсередини житло виглядає майже так само чарівно, як зовні.

Таємничі джерела в печерах виявлені дослідниками: їм сотні тисяч років
Ідеальний стейк на грилі: шеф-кухар розкрив секрети приготування
“Безкрилий” Мерайя Кері: знаменитості, у яких, всупереч чуткам, ні літаків

Ніки запевняє, що хоча будинок може здатися незручним з-за свого розміру, для неї немає ніякої різниці в порівнянні зі звичайним будинком. Вона відчуває себе як вдома, а розміри житла полегшують питання чистоти і порядку.

Опис будівлі

Складніше всього було обладнати санвузол.

Ніки вирішила купити спеціальний біотуалет.

У фургоні дуже затишно і досить просторо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *