Жінка купила красива постільна білизна. Реакція чоловіка виявилася несподіваною: відкривши двері в спальню, він злякався (фото)

Мешканка Тайваню, купуючи нова постільна білизна, хотіла приємно здивувати свого чоловіка. Вона думала, що спальня набуде новий, більш романтичний вигляд.

Сюрприз вдався. Чоловік дуже здивувався. Щоправда, його дружина не відразу змогла зрозуміти, чому йому раптом стало погано, і він ледь не втратив свідомість.

Що так шокувало чоловіка

В інтернеті цю історію розповів сам нещасний чоловік. Він написав у соціальній мережі, що його дружина любить купувати предмети інтер’єру. Останнє її надбання – нова простирадло. Ось вона-то і шокувала чоловіка.

Чоловік сказав, що його дружина обіцяла показати йому красиву і романтичну простирадло. Чоловік зацікавився і, натхнений, пішов до них з дружиною спальню. Однак відкривши двері, він був вражений і буквально завмер, побачивши, що ліжко була сповнена червоної крові. Сцена була жахливою, як ніби тут нещодавно сталося вбивство.

Пізніше, коли прийшов до тями, чоловік зрозумів, що помилився. Виявляється, нова простирадло, яку купила його дружина, була білою, всіяною яскраво-червоними трояндами. Якщо дивитися з відстані, легко прийняти червоні квіти за кров.

За словами чоловіка, його дружина обіцяла, що ця нова простирадло буде нагадувати їм про їх першої шлюбної ночі, але побачивши цю “красу”, він досі так і не зважився на неї лягти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *