Жінка кинула чоловіка і 9 дітей: все через кохання до молодого афроамериканцю

Вони познайомилися в 90-ті роки і вирішили створити сім’ю. На додаток до шести власним дітям жінки пара виростила трьох дітей. Але щасливе життя була перервана із-за хлопця з Гамбії по імені Мамаду Джаллоу. Хайді знайшла його у соцмережах. Яка доля дітей жінки?

Немов підмінили

Після цього знайомства жінка почала набивати татуювання. Невдовзі вона прийняла рішення оговтатися до нового знайомого в Африку. Її чоловік обурювався. Він вважає, що причиною такої нетипової поведінки його дружини стало психологічний вплив. Самостійно вона не змогла б зважитися на такий вчинок.

Обдурений чоловік каже, що з недавніх пір його благовірна стала інтенсивно спілкуватися з чоловіками-афроамериканцями. І змінила переваги виборі нарядів. Ті сукні, які вона тепер носить, зовсім недавно зазнавали критики з її боку.

Реакція мережі

Користувачі висловлюють різні думки. Деякі поспішають нагадати вітряної жінці про її материнських обов’язків. Адже в родині залишилося дев’ятеро спільних з її чоловіком дітей. Другиеискренне ради, що Хайді зможе жити повноцінним життям. Вони вважають, що Хайді по праву заслужила можливість відпочинку.

Так чи інакше, жінка зробила свій вибір. Правильно чи ні – покаже лише час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *