Згідно з дослідженням, чоловіки, які відвідують спортзал, схильні до зрад

Якщо ваш чоловік проводить багато часу в спортзалі, будьте обережні. Нещодавно проведені дослідження показали, що любителі занять на тренажерах схильні до зрад. Але де ж зв’язок? Причому тут невірність? Насправді все дуже просто пояснюється.

Будьте пильні!

В першу чергу відвідування спортзалу є ідеальним приводом для того, щоб піти з дому на кілька годин. І водні процедури після повернення, по суті, ніяких підозр у жінки викликати не повинні.

Крім того, в ході дослідження з’ясувалося, що майже всі чоловіки, які займаються спортом, роблять це не для того, щоб добре виглядати або радувати своїх партнерок, а для інших жінок. Їм просто хочеться подобатися іншим. Це піднімає їх самооцінку.

З іншого боку, дослідження доводить, що фізичні вправи збільшують лібідо у чоловіків. Таким чином, коли сексуальне бажання не збалансовано в парі, виникає ймовірність того, що чоловік переключиться на третю особу.

Також дослідники додають: «Можливо, ваш партнер ніколи б вам не змінив. Але, починаючи тренування в спортзалі, він може піти на це навіть несвідомо». Так… «Несвідомо» – втішає мало. Зрада – це зрада. Загалом, жінки, будьте пильні, відпускаючи свого чоловіка в спортзал!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *