Здається, що будинок вузький, і в ньому неможливо жити. Але мешканці заявляють зворотне

Будівля химерної форми в Брістолі з лівої сторони виглядає недостатньо великим, щоб люди могли жити всередині. Ну ще б, адже його ширина всього близько 60 см! Але переходячи до іншого кінця будівлі, збиті з пантелику перехожі бачать, наскільки воно унікальне. Із зворотного боку багатоквартирний будинок виглядає зовсім звично.

Незвичайний будинок не так вже й малий

Як ви вже зрозуміли, з одного боку цей будинок дуже вузький, в той час як з іншого має нормальні розміри. Тобто він поступово розширюється.

Один з мешканців будинку – Енді Уотсон, який знімав там квартиру протягом 19 років, помітив дивний фасад тільки три роки тому. І то лише після того, як на це вказав його брат.

59-річний містер Уотсон сказав: «Справа в тому, що я рідко йду з цього напрямку. Зазвичай я приходжу додому з іншого боку, з Фишпондс-роуд. Мій брат знайшов це досить кумедним. А я був трохи роздратований тим, що не помітив таку особливість будинку, в якому жив багато років! І це з урахуванням того, що звертав увагу на аналогічні будинки, побудовані на вузьких перехрестях».

Квартира містера Уотсона розміщена не в самому тонкому місці. Виявляється, всередині вузького підсобного приміщення розміщені чотири пральні машини для інших орендарів, які не можуть встановити їх у своїх квартирах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *