Збіги не випадкові: дитині, яка народилася 19 вересня 2019 року в 9:19, пророкують щасливе життя

Чи вірите ви в знаки долі або ж нумерологію? Якщо ні, то даремно. Малятко, в дату і час народження якої чотири 9, ймовірно, проживе щасливе життя. Такий збіг – дійсно рідкісна річ, тому багато фахівців з нумерології звернули на неї увагу. Адже ця дівчинка – щаслива.

Особлива дівчинка

Народжена під щасливою датою дівчинка навіть важила 9 фунтів (близько 4 кг). Вона з’явилася на світ в одному з штатів Америки. Звуть її Медісон.

Про цю радісну новину повідомив батько дитини. Зараз і мама, і дитина знаходяться у повному порядку, вони здорові і добре себе почувають.

Коментар представника центру здоров’я

Представник розповів про такий доброї новини. Він зазначив, що в майбутньому новонародженої буде, що розповісти про своє щасливе числі. Він також описав параметри дівчинки. Уточнив, що у дитини є старша сестра Ава.

Щасливе число

Батьки дівчинки впевнені, що число 9 у даті народження малятка віщує гарне майбутнє і щасливе життя.

У цьому впевнені і фахівці по нумерології. Люди, народжені під числом 9, мають природну чарівність, милосердні по відношенню до інших і розуміють всіх з півслова. Всі ті, у кого в даті народження є число 9, потенційно можуть мати гарне життя. Головне – виховати правильне сприйняття світу у дитини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *