Завжди як новий. Накип в чайнику легко видаляють за допомогою борошна: простий лайфхак

Як часто ви помічали, що на дні вашого чайника з’являється накип? Вона є своєрідним дзеркалом, що відображає якість нашої питної води. Як правило, водопровідна вода дуже жорстка, так як містить в собі велику кількість солей і мінералів. Саме ці солі і осідають у вигляді звичайної накипу. Щоб вирішити цю проблему, вам необхідно або використовувати відстояну або фільтровану воду, або чистити чайник. У цій статті ми розповімо вам дієвий спосіб, який допоможе вам з легкістю позбутися від накипу.

Диво-метод від накипу

Для даного методу вам знадобиться дві столові ложки борошна, склянка білого оцту і звичайна відстояна вода. Давайте покроково розберемо цей метод.

Насипаємо в чайник дві столові ложки борошна, і розводимо їх зі склянкою столового білого оцту.

Потім перемішуємо і доливаємо дві склянки води.

Потім ставимо чайник кип’ятитися. Якщо у вас електрочайник, то необхідно прокип’ятити його, як мінімум, два рази. Якщо ж у вас звичайний чайник, для газової плити, то його необхідно кип’ятити протягом п’яти-десяти хвилин.

Після кип’ятіння видаляємо осад звичайною столовою ложкою. Такий спосіб видалення накипу повністю безпечний, на відміну від лужних або кислотних реагентів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *