Завжди мріяли навчитися готувати? Спробуйте цей реалістичний симулятор кухаря!

Готуйте за рецептами або спробуйте зварганити власну страву.

В Steam вийшла гра Cooking Simulator — реалістичний симулятор кухаря з видом від першої особи. В ній ви зможете реалізувати свої найсміливіші кулінарні фантазії і, можливо, навіть навчитися краще готувати.

У вашому розпорядженні є ціла кухня з усіма потрібними речами. Сковорідки, каструлі, ножі, блендери, газові плити та печі — все це можна використовувати як вам заманеться. Також вам доступно більше 120 інгредієнтів — м’ясо, фрукти, овочі, молочні продукти, спеції і різного роду масла.

Всі інгредієнти реагують на ваші дії, як в реальному житті: міняють свою температуру, зовнішній вигляд і смак. Закони фізики тут теж діють, тому, наприклад, знімати стейк лопаткою треба акуратно, інакше він зісковзне.

У Cooking Simulator є режим кар’єри. В ньому ви будете поступово, страву за стравою, прокачувати свої кулінарні навички. Якщо захочеться справжнього веселощів, завжди можна зайти в режим пісочниці — в ньому всі доступні рецепти та інгредієнти. При бажанні можна пошвырять ножі в дошку для дартсу і навіть підірвати всю кухню.

Поки що гра доступна тільки на ПК, але пізніше повинна вийти на PlayStation 4 і Xbox One. Також розробники планують додати режим віртуальної реальності.

Завантажити QR-Code

Cooking Simulator
Розробник: Big Cheese Studio
Ціна: 435 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *