Застряг на дереві котик так перелякався своїх рятівників, що спустився сам

Незвичайна ситуація з порятунку кота, піднявшись на дерево, пройшла в Липецьку. До неї долучилися мешканці прилеглих будинків і навіть рятувальники. Правда, вона закінчилася досить несподівано для захисників тваринного.

Всіх підняли по тривозі

Все почалося з того, що жителі одного з будинків на вулиці Жуковського вранці 10 січня почули жалібне нявкання. Як виявилося, на дерево заліз кіт, який, мабуть, страждав акрофобія: він боявся спуститися вниз. Дістатися до нього було немислимо: тварина була на висоті четвертого поверху. Ніякі принади також не діяли – кіт залишався на дереві і продовжував кричати. Одна з мешканок будинку навіть кинула клич в соцмережах. Врешті-решт вирішили зібрати гроші для виклику маніпулятора з автовишки.

Чотириденна операція з порятунку потрапила в біду кота благополучно завершилася, причому зовсім не так, як очікували переживали люди. Побачивши піднімаються рятувальників, рудий кіт сам спустився з дерева. Мабуть, страх перед невідомим йому пристроєм виявився сильніше, ніж страх висоти.

Ситуація, звичайно, не зовсім звичайна: нерідко байдужі люди проходять повз потрапив у біду тварини. Радує той факт, що доброта і готовність прийти на допомогу залишаються пріоритетними для багатьох наших співвітчизників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *