Заради Юлії Снігир Євген Циганов кинув дружину і 7 дітей: як виглядає син пари

Юлія Снигирь не балує своїх шанувальників інформацією про особисте життя, власне, як і її чоловік Євген Циганов. Але сьогодні актриса переступила через свої принципи та розмістила у своєму “Инстаграме” знімок, на якому вона зображена разом із сином Федором. До речі, раніше передплатники могли бачити фото хлопчика тільки зі спини. Приводом для публікації знімка став день народження Федора. Фото актриса підписала так: “сьогодні Цьому хлопцеві 4”.

Приємні слова

“Нічого собі, як час біжить”, “Які милі”, “Такий серйозний”, “Ви прекрасні”, “Бажаю цьому хлопцеві яскравою і цікавою життя”, “Всього вам самого найкращого” “Нехай у нього все буде добре”, “Лапуля мамина” – ось такі коментарі за знімком іменинника залишили передплатники Снігир.

Дивно, минуло менше доби після публікації фото, а під ним вже майже 15 тисяч лайків. До речі, в коментарях під знімком можна знайти поздоровлення від зірок російського кінематографа, таких як Марина Александрова, Анна Цуканова та ін

Нагадаємо, що Снігир та Циганов знаходяться у відносинах вже близько 5 років. Заради своєї нинішньої коханої Євген пішов з сім’ї. До зустрічі з Юлією актор перебував у фактичному шлюбі з актрисою театру і кіно Іриною Леонової – жінкою, яка подарувала йому 7 дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *