Заметочнік Mosaic: простий як три копійки

Дизайнерське бюро Baron Fig собаку з’їв на випуску різного роду паперових записних книжок. Дійшла черга і до смартфона. Студія застосувала той же підхід — олівець, папір, думка. І більше нічого. Вийшло додаток Mosaic. У ньому немає взагалі ніяких налаштувань. І в той же час є все, що потрібно.

Іноді простота — краще конкурентну перевагу. Mosaic — це блокнот для запису думок і елементарний планувальник справ. По тапу на кнопку «+» заводиться картка проекту. Протягом дня або навіть тижні туди можна записувати думки щодо проекту, а також додавати фотографії.

Заметочнік Mosaic: простий як три копійки

Кожна думка записується в окремий блок. Її можна видалити або перемістити вгору-вниз. Для цього треба натиснути на блок, і він тут же стає готовим до переміщення. Також можна міняти місцями і проекти. У додатку зовсім немає налаштувань. Тому доведеться звикати до похмурого дизайну або видаляти додаток.

Часом зовсім несподівано виходять забавні речі. Ось, приміром, як торс Майка Тайсона поєднується з фігурою сидить у метро незнайомки. Може бути, в майбутньому розробники зроблять так званий pivot, і замість блокнота для записів ми побачимо ігрове додаток. А поки це блокнот — простий і лаконічний.

Заметочнік Mosaic: простий як три копійки Заметочнік Mosaic: простий як три копійки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *