Замерзле «Озеро метеликів» в Китаї: його малюнок нагадує чарівний калейдоскоп

У Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю, найбільшому на території країни, є чудове мальовниче місце з романтичною назвою “Озеро Метеликів”. До недавнього часу воно все суцільно покрито льодом. Але пару днів тому щось сталося, і на поверхні льоду з’явився дивний малюнок.

Замерзле озеро Метеликів у Китаї сьогодні нагадує калейдоскоп

Недавні зйомки дронов озера Метеликів на північно-заході Китаю показали зачаровують картини застиглих візерунків на його поверхні, які з висоти пташиного польоту нагадують калейдоскоп. На малюнку показані великі тріщини, які розтягнулися на всі боки і схожі на гілки дерев, на тлі моторошного синьо-білого відтінку льодової тарілки.

За даними CNN, верхній крижаний шар озера в Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю був знятий камерою відеоспостереження 17 січня, коли сталося раптове падіння температури, що призвело до утворення тріщиноподібних малюнків на крижаному аркуші.

Згідно з прогнозом погоди CNN, скачки температури в цьому регіоні є цілком нормальним явищем, що і призводить до розтріскування крижаних щитів.

Повний вигляд з висоти пташиного польоту на величезне озеро також показує засніжений міст, перекинутий через середину водойми. Сніг на ньому не підтанув, що викликало сумніви з приводу пояснення метеорологів про причини появи на озері загадкових тріщин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *