Замість того, щоб зварити мангал, сусід придумав оригінальну конструкцію для багаття. Дивно, але вогонь може горіти по 14 годин

Літо – найкраща пора для сімейного відпочинку. Це відмінний привід вибратися на природу і влаштувати пікнік. Хоча вдома також можна непогано влаштуватися, особливо якщо є мангал. Але вдома – це одна справа, а коли ви на природі – зовсім інше.

Мова йде про те, що розпалювати багаття в лісі небезпечно, і навіть якщо ви робите це, то слід дотримуватися деяких норм і правил безпеки.

Цікаве рішення для вогнища

Палити багаття іноді не дуже зручно, тому багато відпочиваючі примудряються використовувати розкладні мангали. Але якщо у вас немає можливості купити або зробити таке пристосування або ж возити його з собою, тоді у мене для вас одна ідея.

Вже кілька років, вирушаючи на природу, ми користуємося цим лайфхаком, яким з нами поділився один з друзів чоловіка, який живе по сусідству.

І зараз я розповім вам, як зробити безпечний багаття, який буде горіти до 14 години, тобто вогню вистачить на всю ніч.

Вам потрібно викопати неглибоку яму або поглиблення, спорудити з гілок опору і скласти на цю конструкцію колоди так, щоб вони нагадували англійську букву V, так як показано на картинці.

Як вам така ідея? Тепер ви зможете приготувати їжу, і зігрітися, і відлякати хижа тварина, не турбуючись, що до ночі згасне вогнище.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *