Замість тисячі слів: люблячий чоловік подарував щастя своїй дружині, виростивши її улюблені ароматні флокси

Подружжя Курокі з Японії – нічим не примітна сімейна пара, і якби не лихо, що обрушилося на них буквально відразу, світ не дізнався б про їх існування.

Пан і пані Курокі виховали двох дітей, які вже давно випурхнули з отчого дому, і батьки з почуттям виконаного обов’язку жили в своє задоволення, займалися молочною фермою і збирали гроші на подорож по країні.

Трагедія сталася раптово

Із-за ускладнень на тлі діабету пані Курокі позбулася зору. Вона не очікувала такого удару долі, перестала виходити з дому, у неї почалася депресія.

Чоловік не впав духом, а знайшов спосіб повернути дружині смак до життя – він посадив ціле море її улюблених квітів, які б пахли і піднімали осліплої дружині настрій.

Близько двох років пан Курокі садив квіти. Побільше б таких чоловіків!

Дивлячись на цю красу, можна сказати точно: справжня любов існує. Чудовий сад сьогодні став туристичною меккою.

Незважаючи на те, що пані Курокі осліпла і вже ніколи не зможе нічого бачити навколо, вона кожен день насолоджується ароматом чудових квітів, висаджених її турботливим чоловіком.

Посмішка знову повернулася на її обличчя, і чоловік щасливий, коли місіс Курокі щиро радіє. Флокси буквально повернули її до життя. Історія дуже красива і романтична, правда, дорогі читачі?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *