Замість смітника: подружжя перетворили 100-річний шафа в розкішний предмет меблів

Подружжя придбало будинок та розбирали старі речі в підвалі. Вони звернули увагу на громіздкий предмет, який займав багато місця, і здавалося, що від нього треба позбутися в першу чергу. Це був старий шафа, весь у павутинні, а в деяких місцях від вологи з’явилася цвіль.

Однак, очистивши цей предмет і видаливши запліснявілі деталі, господарі зрозуміли, що він знаходиться в досить хорошому стані і можна спробувати змайструвати з нього що-небудь.

Дивовижне перетворення

З шафи вирішено було зробити стіл. Подружжя приступили до здійснення задуму. Вони випиляли заготівлю певної форми і розмірів. Потім, використовуючи спеціальний розчин, видалили лак, щоб пофарбувати майбутній стіл на свій смак. Також продумали, ніж прикрасять своє творіння.

У результаті вийшов дуже креативний предмет меблів. На перший погляд може здатися, що стіл трохи старомодний, але виглядає він так, ніби його тільки що принесли з меблевого магазину.

Ексклюзивні меблі з старих речей

Може бути, не варто намагатися швидше розпрощатися зі старими речами. Іноді потрібні лише трохи уяви і необхідні інструменти, щоб перетворити стару меблі в ексклюзивну річ.

Напевно, у кожного сьогодні є така можливість, то чому б нею не скористатися?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *