Заміна акумулятора може помітно прискорити старі iPhone

За актуальною частоті процесора смартфона можна зрозуміти, пора міняти батарею в iPhone.

Користувачі Reddit повідомляють про дивну закономірність: старі моделі iPhone після заміни батареї починають працювати помітно швидше. Прискорення підтверджує навіть простий тест в бенчмарке Geekbench, який аналізує загальну продуктивність процесора.

Приміром, iPhone 6S з зносом акумулятора близько 20% набирав 1 466 балів в одноядерному випробуванні і 2 512 в багатоядерний. Після заміни акумулятора ці показники зросли до 2 526 і 4 456 балів відповідно. Що примітно, про таку проблему повідомляють навіть володарі флагмана iPhone 7, в чіпі якого передбачені куди більш енергоефективні ядра.

Заміна акумулятора може помітно прискорити старі iPhone

Передбачається, що уповільненням процесора Apple намагається збільшити термін служби старих пристроїв, уповільнивши і подальшу деградацію акумулятора. Навряд чи і в цьому є щось погане, але тим не менш користувачі хочуть, щоб виробник визнав факт наявності такої закономірності.

Будь володар iPhone цілком може сам оцінити, наскільки занижена частота роботи процесора. В App Store для цього є безкоштовний додаток CPU DasherX. Те значення, яке воно покаже, потрібно порівняти з заявленим спочатку. У iPhone 6 1,4 ГГц, в iPhone 6S — 1,84 ГГц, у iPhone 7 — 2,34 ГГц.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *