Залицяльник подарував мені обручку з діамантом. Взявши олівець і папір, я зрозуміла, що камінь – підробка

Як ви вважаєте, подарунки отримувати завжди приємно? Я була в цьому впевнена. До недавнього випадку. У День святого Валентина молодий чоловік вручив мені перстень з діамантом, супроводивши свій презент масою теплих слів любові і захоплення. Але щось мене в такому дорогому подарунок насторожило. Не міг хлопець собі дозволити такі гроші витрачати. Як я і думала, діамант виявився підробкою.

Визначити дуже просто!

Так, я з легкістю визначила, що камінь несправжній. По-перше, я звернула увагу на його температуру. Діаманти на дотик холодні, на відміну від підробок. По-друге, фальшиві камені на сонці не світяться.

Це відразу ж наштовхнуло мене на думку про підробку. І для повної достовірності я провела ще один тест. Провела на білому аркуші паперу лінію олівцем. Камінь поклала зверху і трохи подвигала взад і вперед. Я бачила проведену лінію через цей «діамант». А це якраз і говорить про те, що камінь несправжній.

До речі зверніть увагу на той факт, що чим більше ви помічаєте недоліків у діаманті, тим більше ймовірність того, що він справжній. Багато алмази більш низької якості мають невеликі видимі включення, які являють собою частинки, схожі на бруд. Якщо ви помітите щось подібне, це може бути показником того, що перед вами дійсно діамант.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *