Захоплююче видовище. Міні-роботи грають у футбол: відео

Нічого подібного ви раніше не бачили! Це відео сподобається всім, особливо любителям футболу, комп’ютерних ігор і приставок і, звичайно ж, любителям сучасних технологій. Дивіться як маленькі і милі роботи, керовані людьми, грають у футбол не гірше за професійних футболістів.

Що вміють роботи-футболісти?

Роботи вміють бігати на 4 ногах, нахилятися назад, вперед, стрибати, а також грати не тільки у футбол, але і в інші ігри.

Згадайте свою дитячу радість, коли ви грали з радіокерованим літаком або машиною, ці роботи крутіше у стократ, як мінімум тому, що можна грати компанією друзів. Як же це було в реальності? Потрібно побачити це, звичайно.

Дивимося відео

У щойно опублікованому відео кожен робот керується людиною, робот може ховатися під листям, бігати, стрибати, грати в футбол та інші ігри з м’ячем, займатися спортом і навіть танцювати разом з іншими роботами.

Роботи-рятувальники

Однак ці роботи створені інженерами з відділу біоміметікі в Массачусетському технологічному інституті не тільки для ігор, їх призначення набагато важливіше. Планується використовувати їх або їхні прототипи в майбутньому в якості рятувальників людей, для знаходження в небезпечних зонах, а також для допомоги військовим і службовцям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *