Захоплюючі фотографії білих ведмедів: як вони танцюють, сплять і б’ються

Нам здається, що білі ведмедики – це такі чудові і добрі звірі. Але зовнішність оманлива, тим більше що мова йде про хижаків, мисливців. Які вже тут ведмедика. Останні живуть тільки в мультфільмах. Твір радянських мультиплікаторів «В країні невивчених уроків» вчить нас, що ведмедики можуть бути дуже злими, якщо засунути їх на Південь. Але фотограф, який мужньо протримався 4 дні на морозі, дав світу чудові фото неагресивних білих ведмедів у природному для них середовищі.

Милі звірі все одно

Сократ говорив: «чим більше я пізнаю людей, тим більше я люблю собак». І це справедливо. Уявіть, що буде, якщо людей сфотографувати в природних для них умовах? Кому це взагалі буде цікаво? І не треба про думати про Мауглі і говорити: «Ось ваш природний людина!» .Ні, ми не прихильники Ж.-Ж. Руссо чи А. Р. Невзорова. Ми вважаємо, що людина в природних умовах – це поняття текуче і невизначений. В залежності від того, що це за людина і через яку саме роботу він себе визначає.

З іншого боку, на покупця або водія, напевно, дивитися було б нудно, а от на граючих дітей – захоплююче. І все ж це не можна порівняти з спогляданням тваринного світу. Тому дивіться, будь ласка, фотографії білих ведмедів і сумуйте про сніг, якщо взимку ви його так і не побачили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *