«За собою потрібно постійно стежити»: Дар’я Мороз спростувала підозри шанувальників у пластичній хірургії

Після того, як Дарина Мороз розлучилася зі своїм чоловіком Костянтином Богомоловим (театральний режисер, поставив такі вистави: «Злочин і покарання», «Борис Годунов», «Три сестри» та ін), вона стала виглядати значно краще. Помітили це і шанувальники актриси. Також знайшлися й ті, хто вважає, що таке перетворення Мороз сталося завдяки досвідченим хірургам.

Природна краса

Дарина, у свою чергу, запевнила своїх шанувальників, що ніколи не вдавалася до допомоги пластичних хірургів. За словами актриси, секрет краси її простий: постійний догляд за шкірою обличчя. «Я виступаю за природне дорослішання тіла», – заявила російська кінозірка.

Шанувальники акторки після таких слів не тільки подякували Мороз за відвертість, але ще і попросили її розповісти про методики догляду за шкірою більш докладно.

Факти з біографії

Дарина була народжена в ленінградському пологовому будинку у вересні 1983 року. Зростала Мороз в акторській родині. Вперше Дар’я з’явилася на знімальному майданчику будучи 3-місячною дитиною. Дебютний фільм Мороз – «Милий, дорогий, коханий, єдиний…». На сьогоднішній день фільмографія Дар’ї налічує близько п’ятдесяти картин, серед яких «Апостол», «Сталева метелик», «Дикунка», «Обійми мене», «Диригент», «Точка», «Чорні вовки» і т. д.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *