За хороший зір-премія: перукаря ошукали при купівлі телефону

Перукар з Лагосу хотів купити телефон для своєї клієнтки. Але його обдурили продавці техніки. Під час оформлення покупки співробітники магазину, перерахувавши, повернули готівку назад. Вони сказали, що телефон коштує більше, ніж є у стиліста. Невдоволеному перукаря довелося повернутися до своєї клієнтки без смартфона. Але після цього він засмутився ще більше.

Спритність рук

Клієнтка, яка довірила вибір телефону свого стиліста, після отримання грошей назад була шокована. Замість пачки готівки вона отримала… пару справжніх купюр і стопку “картонки”. Про зухвалий обман жінка тут же написала на своїй сторінці в “Твіттері” (нік @cupidHarri).

Перукар не звернув увагу, як менеджер перераховував готівку, і що він робив в цей момент. Хитрий продавець підмінив майже всі гроші з пачки на папірці, які лише віддалено нагадували пачку грошей.

Неуважність і поганий зір підвели покупця. Стиліст приніс додому замість телефону пачку фальшивих купюр.

Не в перший раз

Спритності і швидкості продавця, який зміг за 1-2 хвилини розвести на гроші невдалого перукаря, можна тільки позаздрити.

Його клієнтка впевнена, що схема працює вже давно. Фальшиві гроші були зроблені спеціально і не раз вже застосовувалися для подібного роду обманів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *