З-за високої зайнятості Регіни Тодоренко співак Влад Топалов не квапить її з другим декретом

Відомий музикант Влад Топалов зізнався в соціальних мережах, що хоче бути багатодітним батьком. Його мрія – три або чотири дитини. Але поки популярний співак не квапить свою дружину з повторною вагітністю. Він вважає, що його кохана сильно втомилася за минулий рік і їй потрібно гарненько відпочити”.

Планування ще одного малюка

Зараз у пари вже є однорічна дитина – син Майкл. Але Регіна вже обговорювала з чоловіком другий декрет. Влад не бачить причин для зволікання в цьому питанні. Адже Топалову вже 35 років, і йому немає особливого сенсу тягнути. Але він піклується про свою улюблену дружину і вважає, що їй необхідно відновитися і набратися сил.

За словами співака, незабаром вони з Тодоренко придбають нову велику квартиру. Зараз у пари є помічниця по господарству і няня для Майкла. Це сильно полегшує життя Регіни. До того ж подружжю допомагають піклуватися про малюка бабусі і дідусі.

Телеведуча підтримує думку свого чоловіка. Нещодавно вона написала в соцмережах, що вважає, чим більше дітей, тим краще й заможніше життя. Дівчина намагається скрізь з’являтися зі своїм сином, вона спокійно бере його з собою на зйомки і жартує, що після народження другої дитини їй доведеться встановити ще одну ліжечко в гримерній кімнаті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *