З взуттєвої коробки зробила настільний футбол: діти радіють новій іграшці

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку — це весело, цікаво, весело, шумно, але іноді і втомлює, особливо якщо вони близькі за віком. Для того щоб отримати хоча б невелику перепочинок, необхідно чим їх зайняти. Хороший варіант для цього — настільний футбол. Однак покупні можуть виявитися занадто великими і дорогими, тому є альтернатива.

Настільний футбол своїми руками

Насправді, нічого складного в його виготовленні немає, та й вартість вийде невелика. Головне, знайти все необхідне. При цьому ця гра буде не на один раз, так як дітям вона напевно сподобається.

Матеріали

 1. Коробка. Вона може бути будь-який, головне, щоб стінки її були зроблені з щільного картону. Чим міцніше матеріал, тим довше прослужить іграшка.
 2. Дерев’яні палички. Краще використовувати круглі дерев’яні дюбелі діаметром 10 мм. Довжина паличок повинна бути на 10-15 см більше ширини коробки.
 3. Дерев’яні прищіпки. Кількість залежить від розмірів коробки. В даному випадку — 10 шт.
 4. Клей. Можна використовувати клейовий пістолет столярний або ПВА.
 5. Канцелярський ніж.
 6. М’яч для пінг-понгу.
 7. Обгортковий папір.
 8. Фарба.
 9. Лінійка.

Виготовлення

Найкращий варіант підключити до процесу дітей. Так не тільки буде можливість зайняти їх, але і ставитися до речі, яку зробили самі, вони будуть набагато акуратніше:

“Безкрилий” Мерайя Кері: знаменитості, у яких, всупереч чуткам, ні літаків
Нові суперечки навколо Свіфт: дійсно її свіжий кавер виконує брат співачки
Батька не знала, але пам’ять його вшановує. 39-річна дочка Лістьєва схожа на нього

 1. На коробку зверху покласти палички з гравцями-прищіпками. Розмітити відстань між ними, визначити кількість футболістів.
 2. Перевернути коробку на бік, визначити висоту розташування отворів для паличок. При цьому нижній край прищіпок повинен знаходитися на висоті 1,5-2 см від дна.
 3. Канцелярським ножем вирізати отвори. Їх діаметр повинен бути трохи більше, ніж діаметр паличок.
 4. Обклеїти коробку зовні обгортковим папером. Всередині за бажанням її можна розфарбувати фарбою, зробивши імітацію поля.
 5. Вирізати отвори на торцях — ворота. Висота воріт повинна бути трохи більше розміру кульки, ширина залежить від віку дитини. Чим молодші діти, тим ширше ворота.
 6. Пофарбувати в 2 різних кольори прищіпки і палички.
 7. Зібрати конструкцію. Прищіпки приклеїти на свої місця.

Настільний футбол готовий. Єдиний недолік в даному випадку — це матеріал коробки. Все ж картон — не самий довговічний матеріал. Найбільш слабкі місця — це отвори для важелів управління, та зміцнити їх дуже складно. Тому можна розглядати таку гру як пробний варіант. Якщо вона буде активно використовуватися, тоді є сенс задуматися над виготовленням такої ж гри, але вже з фанери або ж покупки футболу більшого розміру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *