З точки зору водія: еволюція інтер’єру класичної Honda Civic за 47 років

Японські машини завжди виділялися серед своїх американських і німецьких побратимів неповторним і сміливим дизайном. Конструкція салону, як і кузова, зазнала безліч змін і далеко відійшла від свого початкового варіанту в догоду ергономіки і безпеки.

Однак інженери змогли пронести крізь десятиліття неповторний стиль компанії “Хонда”. Простежити його можна через 10 поколінь машин.

Народження легенди

З моменту виходу компанії на ринок у 1972 році минуло майже півстоліття. Мало хто замислювався, яким значущим для світу авто стане концерн по закінченні цього часу. Однак основна формула, яка призвела компанію до успіху, весь цей час залишалася низинній.

Формула була проста: компанія зробила недорогий невеликий автомобіль, який не виглядав і не відчувався зсередини як щось дешеве. Комфортний салон, зручне управління і виняткова надійність у поєднанні з невисокою ціною встановили новий стандарт для сімейного автомобіля.

Хлопець завжди боявся вулиці, але 75 сусідів йому допомогли
Всі вважали, що Світлана Журова зустрічається з принцем: як було насправді
Логічна годівниця: як тримати в тонусі собаку старше 7 років

Співвідношення ціна-якість вразило не тільки японський ринок, але і викликало подив по іншу сторону океану, спровокувавши кризу американського автомобілебудування.

Еволюція

Простежити становлення і зміна дизайну неповторних хетчбеків від компанії “Хонда”, з точки зору водія, представляється можливим завдяки ілюстраціям, підготовленим фахівцями і дизайнерами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *