З нової версії iTunes зникне App Store

Apple готується до запуску оновленого магазину додатків.

Зникнення App Store з iTunes для Windows і macOS служить двом цілям. По-перше, Apple зможе привернути більше уваги до повністю нового магазину додатків. По-друге, iTunes повертається до витоків і знову перетворюється у виключно розважальну програму.

За довгі роки існування iTunes виявився захаращений безліччю непотрібних і просто поганих додатків. Тепер сервісом має стати набагато приємніше користуватися.

З нової версії iTunes зникне App Store

Зникнення вкладки App Store не єдина зміна в iTunes 12.7. Колекції iTunes U будуть перенесені в «Подкасти», а інтернет-радіо виявиться на бічній панелі музичної бібліотеки.

Якщо ви звикли синхронізувати програми через iTunes, то вам потрібно буде повторно завантажити їх на свій пристрій. Раніше завантажені програми для iOS, рінгтони і книги можна буде знайти в папці iTunes Media. Також є можливість перенести контент з комп’ютера на iOS-пристрій за допомогою USB-кабелю.

Новий App Store стане доступний одночасно з виходом iOS 11 — 19 вересня. Інтерфейс магазину буде повністю перероблений з упором на великі картинки, відео і текстові описи головних нововведень.

Оновлена версія iTunes стане доступна всім користувачам найближчим часом.

Завантажити iTunes →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *