З недавнього часу я не скаржуся на поганий сигнал Wi-Fi: ділюся до непристойності простий спосіб зробити його в три рази сильніше

Якщо ваш сигнал Wi-Fi слабкий, це може не тільки викликати розчарування. Таке порядком дратує, коли ви намагаєтеся знайти щось в Інтернеті, завантажувати зображення, зробити відеодзвінок або подивитися фільм. Можна купити підсилювач для роутера або ж скористатися більш дешевим способом. Адже підсилювач коштує досить дорого.

Незважаючи на те, що Wi-Fi використовується повсюдно, якість сигналу не завжди на вищому рівні. Залежить це від вашого місця розташування і відстані до маршрутизатора. Якщо якість це вас не влаштовує, але ви не бажаєте купувати дорогий підсилювач, спробуйте наступний прийом. Від вас буде потрібно мінімум витрат.

Бюджетний варіант

Для цього нам знадобиться порожня бляшанка з-під пива чи будь-якого іншого напою. Відрізаємо низ чистою сухою банки, з верхньої частини зриваємо ключ, верх відрізаємо від боків, але не повністю, а як на картинці.

Розгортаємо металеві стінки, протягуємо конструкцію в антену роутера, як показано на зображенні.

Такий простий спосіб може підсилити сигнал Wi-Fi в три рази. А вам для втілення цього варіанту в життя не знадобиться багато коштів і часу.

Головне, не забути про надійний пароль. Адже такий хороший сигнал може відкрити нові можливості для сусідів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *