З листопада ДТП можна буде оформити через мобільний додаток

Участь співробітників ГИБДД не буде потрібно.

Уряд схвалив концепцію мобільного сервісу, що дозволяє оформити дрібні дорожні аварії через мобільний додаток «Помічник ОСАЦВ». На це потрібно не більше 15 хвилин, повідомляє «Комерсант».

Пілотний проект буде запущений вже 1 листопада в Москві, Петербурзі, Підмосков’ї і Ленінградської області. Для використання сервісу необхідно бути зареєстрованим на порталі держпослуг.

ДТП буде оформлятися без співробітника ДІБДР за допомогою смартфона одного з учасників аварії. Йому необхідно буде сфотографувати пошкодження, описати схему зіткнення, заповнити всі необхідні поля і ввести дані інших учасників ДТП. Останні повинні будуть затвердити сформований додатком чернетка за допомогою посилання або згенерованого QR-коду.

Пізніше можливості сервісу будуть розширені — з 1 лютого 2020 року у програмі з’явиться можливість купити або продовжити поліс ОСАГО, перевірити коефіцієнт бонус-малус і ліцензію страховика.

В інших регіонах «Помічник ОСАЦВ» має запрацювати до 2021 року. У 2022 у додатку також може з’явитися можливість подати заяву про відшкодування збитків і отримати направлення на ремонт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *