Зіграв П’єро і поїхав в Ізраїль: 1 січня Роману Столкарцу виповнюється 50 років

Роман Столкарц – радянський актор, якого глядачі запам’ятали ще дитиною. Він зіграв одну-єдину роль у своєму житті – сумного П’єро, відчайдушно закоханого в Мальвіну, у фільмі про Буратіно.

1 січня Роман святкує свій ювілей – йому виповнюється 50 років. Чим він зараз займається і де живе? Про це – далі.

Чим зараз займається Роман Столкарц

Дивно, але кар’єра радянського П’єро раптово закінчилася, так і не розпочавшись. Після зйомки в дитячому фільмі про Буратіно, хлопець зрозумів, що акторська кар’єра не для нього – він вирішив вступати до Мінський медичний університет, який успішно закінчив у 1989 році.

Відразу після закінчення університету Роман Столкарц вирішив покинути СРСР і відправився в Ізраїль, де він мешкає і донині. Зараз Роман – успішний педіатр, він лікує дітей, а в тісних колах раніше відомий як П’єро.

Роман не показує своє особисте життя в соціальних мережах, але про нього досі пам’ятають шанувальники того самого мюзиклу для дітей. Його персонаж навіть сьогодні є улюбленим у багатьох дітей, які переглядають старі “Пригоди Буратіно” – всім подобається його незвичайна міміка і приголомшлива акторська гра. Деякі глядачі навіть шкодують, що Столкарц не став продовжувати зніматися в кіно і фільми для дітей, адже талант у нього, безперечно, є.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *