З генами не посперечаєшся: які особливості нам дісталися у спадок від мами і тата

Генетика є загадковою наукою. Все, що ми знаємо, – дитина успадковує гени від обох батьків. Варто зауважити, що яскраві, сильні, виділяються риси обов’язково успадковуються дітьми. Це стосується не тільки кольору очей або шкіри, але також і успадкованих захворювань. До яких хвороб з боку батька або матері варто придивитися?

Що передається у спадок

Вчені довели, що якщо батько має проблеми з серцем, то вони передаються його дітям. Найбільш схильні до цього хлопчики.

Таким чином можна отримати не тільки фізіологічні, але також психологічні проблеми і навіть шизофренію. Ризик отримання цього захворювання дуже великий.

Неправильний прикус, як і криві зуби, теж можна отримати від батька. Варто враховувати, що у народжених за допомогою ЕКЗ можуть бути проблеми з репродуктивною функцією.

Оскільки чоловічі гени є домінуючими, вони ж впливають на колір очей і зростання. Однак інтелект від батька не передається, найчастіше необхідно розвивати самостійно. Але хороша новина в тому, що не успадковується також і дурість. Невеликий відсоток інтелекту може передаватися від батька дівчинки, а хлопчику – від матері, що отримала його від свого батька.

Відомо й те, що син завжди схожий на батька своєї матері.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *