Зібралися з сином у магазин, але наш Арчі сів біля дверей і став гарчати. А через пару хвилин я зрозуміла, що у нього чуття краще, ніж у екстрасенсів

Я багато чула про те, що собаки володіють надприродними здібностями, але ніколи в це не вірила. До недавнього часу, поки наша собака Арчі не переконала мене в цьому. Я навіть уявляти не хочу, що могло статися, якби не наш розумний і проникливий пес.

Собака-рятувальник

Зранку в неділю ми з сином зібралися поїхати на машині в торговий центр, щоб зробити покупки, сходити в кінотеатр, посидіти в кафе. Ми поснідали, ошатно одяглися і попрямували до дверей. Але вийти з дому не змогли.

Справа в тому, що на порозі сидів наш пес Арчі, перегородивши шлях. Він ніколи так не робив. Я здивувалася, але не надала цьому значення. Я спробувала усунути Арчі, але він не піддавався.

Тоді я подумала, що наш пес хоче прогулятися, і потягнулася до ручки дверей. Але відразу ж відступила, так як Арчі почав грізно гарчати і гавкати. Я не могла зрозуміти, що сталося з нашою лагідною і нешкідливою собакою. Я вирішила задобрити його чимось смачненьким і відправилася на кухню. І тут я побачила щось, що повалило мене в шок.

Коли я гладила речі, мені подзвонила сестра. Я відволіклася на розмову і забула вимкнути праску. Я навіть не хочу думати про те, що могло статися, якби Арчі не почав гарчати, і ми з сином спокійно пішли б в торговий центр. Тепер я не сумніваюся в інтелекті і надприродних здібностях собак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *